Reference

Brány a ploty

Brány a ploty jsou naší specialitou. Jsme schopni vyrobit pohyblivé brány s automatickým zasouváním do strany a také branky vchodových dveří. Vše přizpůsobíme designu stavby, nebo vašemu přání. Vyrobíme jednoduché ploty a kování na zídku, ale také monstrózní oplocení s bránou jako do hradu. Veškeré reference najdete ve fotogalerii, kde jsou nafoceny projekty, které jsme již zhotovili. Vždy záleží na dohodě se zákazníkem.

Držáky na květiny

Držáky a stojany na květiny, nebo parapetní zahrádky jsou nedílnou součásti stylového domu a zahrady. Pro opravdu pěkný vzhled okolí jsme schopni vyrobit tyto doplňky na zakázku podle vašich představ a také shodě s projektem vašeho domu a architektonickou atmosférou. Veškeré reference najdete ve fotogalerii, kde jsou nafoceny projekty, které jsme již zhotovili. Vždy záleží na dohodě se zákazníkem.

Krbové doplňky

Teplo každého domova začíná u krbu. Naše výrobky a doplňky ke krbu vám jen umocní atmosféru a pocit domova. Vyrábíme krbové nářadí včetně košů a také kovové kryty ohniště krbu, nebo další estetické doplňky. Váš krb se může stát originálním, díky naší práci a vaší představivosti, kterou zhmotníme. Veškeré reference najdete ve fotogalerii, kde jsou nafoceny projekty, které jsme již zhotovili. Vždy záleží na dohodě se zákazníkem.

Mříže na okna a dveře

Další naší specialitou jsou ozdobné mřiže do oken a dveří, které ovšem plní i praktickou funkci proti zlodějům. Tato činnost byla již od středověku velmi žádána a zabezpečení majetku tímto estetickým způsobem se po celá staletí nezměnilo. Kouzlo pěkně vyrobené mříže na okně, nebo dveřích vždy upoutalo kolemjdoucí a naopak odradí nechtěné lapky, protože signalizuje, že objekt je řádně a majestátně bytelně zajištěn. Veškeré reference najdete ve fotogalerii, kde jsou nafoceny projekty, které jsme již zhotovili. Vždy záleží na dohodě se zákazníkem.

Ostatní práce a dekorace

Naše výrobky jsou také uměleckými díly, které se hodí do každé domácnosti, protože jsou velmi originální a jedinečné. Také je možno objednat u nás například dárek na zakázku podle vašeho přání. Každý kus je originál a v představivosti se meze nekladou. Vaše originální přání bude pro nás další výzvou. Veškeré reference najdete ve fotogalerii, kde jsou nafoceny projekty, které jsme již zhotovili. Vždy záleží na dohodě se zákazníkem.

Přístřešky

Přístřešky nad vchodové dveře a balkonová okna jsou spíše praktickou záležitostí, ale proč to nespojit s vkusným vzhledem vašeho průčelí domu. Přístřešky přizpůsobíme architektonice domu tak, že si budete myslet, že tam byly od výstavby objektu. Proto lze takto nahradit i staré přístřešky, které již časem vzaly za své. Veškeré reference najdete ve fotogalerii, kde jsou nafoceny projekty, které jsme již zhotovili. Vždy záleží na dohodě se zákazníkem.

Vývěsní štíty

Vývěsní štít vašeho obchodu je vaše vizitka a lákadlo pro zákazníky. Pokud bude zhotoveno zajímavě a poutavě, bude plnit svoji funkci a přitáhne vám i člověka, který jde, jen tak kolem a nechtěl k vám třeba ani zavítat, ale prostě ho to zaujme a navštíví váš podnik. Potom už je jen na vás jestli se k vám znovu vrátí. Veškeré reference najdete ve fotogalerii, kde jsou nafoceny projekty, které jsme již zhotovili. Vždy záleží na dohodě se zákazníkem.

Zábradlí

Zabradlí balkónů, teras, schodů nám umožnuje bezstarostně pobývat ve výškách a při chůzi po schodech nám dodává pocit jistoty přidržením se. Naše zábradlí vám dodá maximální pocit bezpečí a jistoty kdekoliv, protože je vyrobeno s pevného kovu a ozdobnými uměleckými prvky obohatí také vzhled vašeho domu, nebo interiéru. Dopřejte si tento pocit bezpečí i vy a vaši nejbližší. Veškeré reference najdete ve fotogalerii, kde jsou nafoceny projekty, které jsme již zhotovili. Vždy záleží na dohodě se zákazníkem.